Blogging tips

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Tagged Under: , , , , , ,

10 wskazówek, dzięki którym kupno wymarzonej sukni będzie łatwiejsze

Share


Suknia ślubna jest chyba najważniejszym elementem wyglądu Panny Młodej, która zakłada ją tylko raz w życiu. Jej kupno stanowi zawsze nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli do wyboru mamy niezliczoną gamę fasonów, rodzajów i materiałów. 

Oto 10 praktycznych wskazówek, dzięki którym kupno sukni ślubnej będzie łatwiejsze:

1. Przeglądaj magazyny ślubnedzięki temu idąc do salonu ślubnego będziesz mniej więcej wiedzieć, czego poszukujesz oraz co możesz tam zastać. 

2. Interesuj się najnowszymi kolekcjamidzięki temu poznasz, co obecnie jest najchętniej wybierane przez przyszłe Panny Młode.

3. Do salonu ślubnego wybierz się z bliską Ci osobą albo przyjaciółkądzięki temu zyskasz obiektywną poradę, która może przydać się kiedy zostaniesz zasypana propozycjami ze strony sprzedawczyni.

4. Słuchaj porad doradczynito ona jest codziennie przy wybieraniu różnorodnych sukni ślubnych i często daje fachowe porady zauważając to, czego Twoje laickie oko nie dostrzegło.

5. Zarezerwuj sobie sporo wolnego czasu - pośpiech zawsze jest złym doradcą, a masz wyglądać przecież nieziemsko.

6. Zaplanuj zakup sukni ze sporym wyprzedzeniem czasowymdzięki temu zawsze będzie czas na ewentualne poprawki, a ty nie będziesz się denerwować, że nie zdążysz wybrać tej wymarzonej.

7. Odwiedź kilka salonów ślubnych nie porywaj się na ofertę pierwszego lepszego do którego zajrzysz. Parę kroków dalej możesz spotkać jeszcze piękniejszą suknię albo bardziej przyjazne ceny.

8. Załóż stosowną bieliznęmierzenie poszczególnych modeli o wiele ułatwi bielizna w kolorze cielistym, która nie będzie się wyróżniać przy białym kolorze kreacji- najlepiej żeby była bez ramiączek.

9. Zrób sobie zdjęcie w danej sukni - gdy pokażesz je innym osobom, zyskasz ich opinię, która również może być istotna.

10. Weź ze sobą dobry humor i uśmiech - bez niego żadne zakupy nie są udane, a co dopiero zakupy na Twój wymarzony dzień w życiu!

źródło: foter.com


0 komentarze:

Prześlij komentarz